Дійсно, говорити українською - модно
Дійсно, говорити українською - модно
Завершився онлайн-челендж під назвою «Говори українською – це модно». Федерація профспілок області висловлює вдячність членам Молодіжної ради ФПО, які взяли активну участь в заході та поділилися своїми улюбленими словами, що надихають саме їх.
Найкращі роботи підготували голова Молодіжної ради Діана ВОЛОБУЄВА, заступник голови МР Олена ПИРОГОВА та члени молодіжки Ольга ДУБЧЕНКО, Аліна ЯКОРЕВА,Тетяна ІВАНОВА, Тетяна РИБАЛЬЧЕНКО та Андрій ХАРЧЕНКО.
Вони продемонстрували свою відданість рідній мові та її знання. Кожна робота – це переконання в тому, яка красива, мелодійна, виразна, влучна, дотепна, багатогранна українська мова і як багато в ній слів, що нас підтримують і оберігають. Дійсно, говорити українською – модно.
Останнє оновлення (Вівторок, 07 липня 2026, 06:43)






